Beykoz Dövme Sildirme Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBeykoz Dövme Sildirme Merkezi
dövme silme

DÖVME SİLME

Dövme yaptıranların bir kısmının zamanla istemedikleri dövmeler lazer ışınları ile yok edilmektedir. Belirli seanslar ile gerçekleştirilen dövme silme işlemi oldukça yaygın bir hale gelmektedir.

Dövmenin silinmesi çok kapsamlı olarak ele alınmaktadır. Bunlar arasında silme sırasında kullanılan cihazın türü, kişinin ten rengi, dövmenin yoğunluğu, derinliği ve rengi yer alır. Dövmenin silinmesi esnasında lazer ışınları dövme renklerini hedef alarak sökülmesine yardımcı olur. Çözülme işleminde vücut kendi mekanizması sayesinde bu boyaları dışarı atar. Dövmede kullanılmış boyanın türü dövmenin atılması açısından bir etkendir. Cihazın uyumlu olması önemlidir. Bu nedenle uygun cihaz kullanılırsa silme işlemi daha iyi yapılacaktır. Etli benlerin olduğu yerlere, hamile kadınlara, çocuklara, hepatit-B hastalarına ve mantar ile egzama olan bölgelere uygulama yapılmamaktadır. Dövme sildirmede tedavi sürecinin belirli basamakları vardır. Bunlar lazerle silme işleminin gerçekleştirilmesi, bölgenin yara ve kabuk tutması ve kabuğun atılarak iyileşmesinin meydana gelmesidir.

Bu işlemler gerçekleştikten sonra dövmedeki başarını oranı izlenir. Dövmede seans sayısı herkese göre farklıdır. Bunda da daha önceden bahsettiğimiz nedenler yatmaktadır. Bazı kimselerde 1 seans yeterli olurken bazılarında birkaç seans gerekir. Ayrıca seans süresi de kişiden kişiye değişiklik gösterir. Bazılarında 5 dakika sürerken bazılarında birkaç saat sürmektedir. Dövme silme işleminde seans aralıkları 2-3 ay dolaylarındadır. Uygulamadan önce solaryum ve güneşlenme gibi uygulamalardan kaçınılmalıdır. Bu uygulamalar yapılmadığı takdirde birkaç gün sonra silme işlemine geçilmektedir. Sildirme işleminden sonra bölgenin üzeri kapatılarak 24 saat suya değmemelidir. Kabuklar kesinlikle koparılmamalıdır. Bölge iyileşinceye kadar güneşlenme ve solaryum, ağda ve tıraş gibi uygulamalar yapılmamalıdır.

Silme işlemi % 100 gibi bir oranla gerçekleşmemektedir. Günümüz teknolojisi şu an bu oranı sağlayamamaktadır. Fakat hastayı tatmin edecek bir oranla yani % 90 civarında bir oranla silme gerçekleşmektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.