Beşiktaş Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBeşiktaş Lazer Epilasyonda Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

Vücuttaki istenmeyen tüylere acısız ve ağrısız kesin çözümler sunan lazer epilasyon, artık İstanbul Beşiktaş’ta. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz Beşiktaş Lazer Epilasyon Merkezi, belki de uzun süredir çözemediğiniz istenmeyen tüy problemini kalıcı bir şekilde çözüyor.

İstenmeyen tüyler, ister kadın olun ister erkek herkesi mutsuz eder. Çeşitli epilasyon cihazları, ağda, traş gibi yöntemler acılı ve kısa süreli çözümler sunsa da bu yöntemlerle istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün değildir. Sürekli olarak tekrarlanması gereken epilasyon yöntemleri kimi zaman yorucu da olabilmektedir. Beşiktaş Lazer Epilasyon, birkaç seans sonrasında istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlar. Koltukaltı bölgesi, mayo bölgesi, sırt bölgesi, yüz, çene altı, göğüs, kollar ve bacaklardaki istenmeyen tüylerden lazer epilasyon sayesinde ömür boyu kalıcı olarak kurtulmak mümkün.

Lazer epilasyon, tüy köklerinin lazerle yakılıp yok edilmesi işlemidir. Konusunda uzman personel tarafından deri altındaki canlı tüy kökleri hedef alınmaktadır ve 4-5 seans sonunda istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır. Her bir bölge ve her cilt tipine uygulanan lazer epilasyon seans sayısı birbirinden farklıdır. Beyaz tenli ve koyu renk tüylere sahip kişiler, lazer epilasyon için en uygun kişilerdir. Koyu renk tene sahip kişilere uygulanan lazer epilasyon tedavisi ise daha uzun sürmektedir.

Lazer epilasyon sonrası size söylenenleri aynen uyguladığınız taktirde epilasyon sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşamazsınız. Doğal olarak lazer epilasyon işlemi görmüş olan cildiniz hassas olacaktır. İşlem sonrasındaki 24 saat boyunca cildinize özen göstermeniz, herhangi bir sorun oluşmasını önleyecektir. Beşiktaş Lazer Epilasyon, uzun süredir kurtulmak istediğiniz ancak ne yapacağınızı bilmediğiniz istenmeyen tüyler konusunu kökten çözmektedir. Artık sürekli tekrarlanan can yakıcı çeşitli epilasyon işlemleriyle uğraşıp zaman harcamaya son!

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.