Beşiktaş Dövme Sildirme Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBeşiktaş Dövme Sildirme Merkezi
dövme silme

DÖVME SİLME

Dövme yaptırmış olan kimselerin büyük bir sorunu dövmelerin sildirilmesinde karşılaşılan güçlüklerdir. Dövme yaptıran insanlar zamanla dövmelerinde kurtulmak isteyebilmektedirler. Fakat bu soruna modern tıp çare olmaktadır. Geliştirilen lazer sistemleriyle dövmelerin vücuttan atılması kolaylaşmaktadır.

Günümüzün tıp koşullarında dövmelerden kurtulmak mümkündür. Dövme sildirme geliştirilen lazer sistemleriyle yapılmaktadır. Lazer ışınlarının hedef noktası dövme renkleri yani pigmentleridir. Renklere isabet eden lazer ışınları dövmenin vücut yardımıyla atılmasını sağlamaktadır.

Dövme silmede başarıyı etkileyen bazı etkenler şunlardır:

a) Cildin ve dövmenin rengi
b) Dövme işleminde kullanılmış boyanın türü
c) Dövmedeki derinlik, yoğunluk ve uygulamanın şekli
d) Dövmenin yaşı
e) Dövme sildirme işleminde kullanılacak lazerin türü

Dövme sildirme işlemi yapıldıktan sonra bölgede birkaç gün yara ve kabuk oluşur. Dövme silmen işleminden sonra bölge beyaz bir renk almaktadır. Daha sonraları bu renk kırmızıya dönüşür ve birkaç gün sonra kabuk tutar. Kabuğun kuruması ve tam olarak dökülmesi birkaç haftayı bulmaktadır. Zamanla dövme yeri tam olarak iyileştikten sonra dövmenin ne kadarının kaybolduğu daha iyi anlaşılacaktır. Dövme sildirmede seans sayısı kişinin ten yapısına, dövmenin yapısına ve dövmenin rengine göre değişmektedir. Bu nedenle 1 seanstan sonra memnun olanların yanında 10 seans sonunda memnun olmayanlar da vardır. Siyah renkli dövmeler genellikle 1 veya 2 seans sonunda silinebilmektedir. Seans aralıklarında 2-3 ay gibi süreler öngörülmektedir. Ayrıca seans süresi kişiye göre değişmektedir. Bazı kimselerin senası 5 dakika sürdüğü gibi bazı kimselerin saatlerce sürmektedir.

Dövmeden kurtulmak günümüzde mümkündür. Başarı oranı % 100 değildir ancak büyük oranda başarı sağlanmaktadır. Bu oranda dövme yaptıranlar için büyük oranda rahatlık sağlamaktadır. Dövme sildirme işlemini profesyonel merkezlerde yaptırmak hem sağlık hem de çözüm açısından oldukça önemlidir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.