Bebek Gibi Bir Cilt FROZENFACE İle Mümkün!

Bebek Gibi Bir Cilt FROZENFACE İle Mümkün!

FrozenFace uygulaması ciltte kayan başlığı ile uygulanan iğnesiz bir mezoterapi tedavisidir. İğnesiz mezoterapinin iğneli mezoterapiden farkı cilt altına verilecek ürünü tek tek noktalar halinde göndermemesidir. Özel başlığı sayesinde ürünü cilde eşit halde dağıtmaktadır. Bu şekilde ürün cilde daha iyi yayılır ve daha etkili sonuçlar elde edilir. Bu sayede hem hastaya hem de uygulayana daha rahat bir tedavi süreci yaşatmaktadır.

FrozenFace Uygulaması Neden Uygulanmaktadır?

Bu uygulama genellikle cildinin yaşlandığını sarktığını kırıştığını düşünen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Fakat bunlarla beraber cildinde hiç sorun olmamasına rağmen uygulamayı yaptıran kişiler de mevcuttur. FrozenFace Uygulamasının cilde sağladığı faydalar ile uygulama yaşlanmayı geciktirmektedir. Bu sebeple cilt kusurları olmayan kişiler geç yaşlanmak için bu uygulamaya başvurmaktadırlar.

Frozen Face Uygulaması Nasıl Uygulanır?

FrozenFace cihazının başlığındaki soğukluk sayesinde ciltteki gözeneklerin uzun süre açık kalması sağlanır. FrozenFace uygulamasında kullanılan ürünlerin içerikleri dışarıda satılan ve evlerde kullandığımız ürünlerden tamamen farklıdır. Ürünler ciltte açılan mikrokanallardan rahatça cildin alt tabakasına gönderilmeye uygun şekilde üretilmiştir. FrozenFace uygulamasının 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar:

*Cilt Nemlendirme amaçlı,

*Kırışıklık Karşıtı,

*Lekeleri yok etme, rengini açma amaçlı,

*Cildin elastikiyetini geri kazandırma ve dolgulandırma amaçlıdır.

Tüm bunlar uygulandıktan sonraki aşamada cihaz başlığındaki radyofrekans enerjisi cildin gerilmesine yardımcı olur. Radyofrekans diğer adıyla ısı enerjisidir. Cilde ısı enerjisi uygulanırken aynı zamanda başlığındaki soğukluk sayesinde hastaya çok rahat bir tedavi yöntemi uygulanır ve ısının verdiği his hissedilmez.

FrozenFace Uygulaması kaç seans yapılır?

FrozenFace uygulamasından etkili sonuçlar alınabilmesi için bir hafta aralıklarla 4 seans yapılması önerilmektedir. 4 seanstan sonra hastanın durumuna bağlı olarak uzmanın ve hastanın rızasıyla ek seanslar oluşturulabilir. Ek seanslar işlemin kalıcığını arttırmada yardımcı olmaktadır.

FrozenFace Faydaları Nelerdir?

Dolgu botoks uygulamalarına güvenmeyen, yaptırmak istemeyen hastalar için en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. FrozenFace uygulaması cildi ciddi oranlarda yeniler, kırışıklıkları azaltır, cildi daha ışıltılı daha dolgulu gösterir.

FrozenFace Uygulaması kimlere uygulanmamaktadır?

*18 yaş altındaki kişilere uygulanması önerilmez.

*Hamile hastalara uygulanmaz.

*Uygulama yapılması istenen bölgelerde derin ve açık yarası olan kişilere uygulanmaz.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!