Baby Face Thulium Lazer İle Lekeler Elveda!

Baby Fce uygulamasında kullanılan Thulium Lazer FDA onaylı bir cihazdır. Cildi yenilemede uygulanan fraksiyonel lazerler ile aynı etkiyi gösteren bu lazerin diğerlerinden farkı, derinin altına temas ederken üst tabakayı muhafaza etmesidir. Bu sebeple diğer lazer tedavilerine oranla daha etkili sonuçlar vermektedir.

Baby Face Uygulaması leke tedavisi, yara tedavisi(skar) ve yaşlanma karşıtı uygulamalarında çok etkili sonuçlar vermektedir.
BabyFace Lazerde nano moleküler yapıdaki ampüllerin içeriğinde 2 adet bitki esansı bulunmaktadır. Bu esanslarda çok güçlü antioksidanlar bulunmaktadır. Bu antioksidanlardan genelde tıp alanında kanser tedavileri, romatizmal hastalıklar gibi birçok hastalıkta yararlanılmaktadır.

Bu güçlü maddeler hücre hasarlarını giderir ve dokuları yeniler. Baby Face Lazerde kullanılan ampuller cihaza özel üretilmiş formülasyonlara sahiptir. Cilt sorunlarının farklılıklarına göre ampuller seçilir ve cilde uygulanır.

BabyFace Thulium Lazerde Kullanılan Ampullerin İçerikleri:

*Kırmızı üzümün çekirdeğinden üretilen Resveratol maddesi yaşlanmaya karşı hücreleri korur ve yeniler. Tıpta birçok alanda bu maddeden yararlanılmaktadır.

*A vitaminden elde edilen Retinol derideki yaşlanma etkilerini aza indirir ve yaşlanmayı geciktirir. Akne, siyah nokta gibi problemlerin tedavilerinde uygulanmaktadır.

*C vitamin karışımı cildin kolajen üretimini destekler ve lekeleri gidermede rol oynar.

*Son zamanlarda leke tedavisinde kullanılan Traneksamik Asitte ampullerde bulunan maddeler arasındadır.

Thuluim Lazer Kullanım Alanları Nelerdir?

*Leke Tedavileri
*Skar Tedavileri (Yara İzi Tedavileri)
*Yaşlılık Leke ve Kırışıklıkları
*Çil Tedavileri
*Akne Tedavileri
*Kırışıklıklar
*Güneş Lekeleri
*Pigmentasyon Tedavileri
*Cilt Beyazlatma
*Boyun Kırışıklıkları Azaltma gibi problemlerde uygulanmaktadır.

Cilt lekeleri herkesin en rahatsız olduğu konular arasında gelmektedir. Bu lekeler, hamilelik, kullanılan kimyasallar, ilaçlar, doğum kontrol hapı kullanımı gibi birçok nedenden dolayı oluşmaktadır. Lekeler tüm cilt türlerinde oluşabilmektedir. Ciltteki lekelerin sebeplerine ve derecelerine göre tedavi yöntemleri seçilmektedir. BabyFace Thulium Lazer ile cilt lekeleri çok kısa sürelerde tedavi edilmektedir.

Ciltteki lekeler genellikle belirli bölgelerde seyretmektedir. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının da etkisiyle lekeler daha da artmaktadır. Kimyasalların, kozmetik lokal ilaçların çözüm cilt lekelerine çözüm sunamadığı zamanlarda BabyFace Thulium Lazer ile güvenli ve kolay bir şekilde lekeleri ortadan kaldırabilirsiniz.

BabyFace Thulium Lazer ile Lekeler Nasıl Tedavi Edilmektedir?

Cilt lekeleri tedavisinde cilde 100 mikron büyüklüğünde ortalama 30.000 mikro kanallar açılmaktadır. Bu mikro kanallar açıldıktan sonra cihaza özel üretilen tedavilerde farklılık gösteren serumlar cildin alt katmanlarına gönderilmektedir. Cildin alt katmanlarına ulaşan serumlar cildin renk pigmentlerinin eşitlenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda uygulamadan sonra cilt parlar ve doğal bir görünüm elde edilir.

BabyFace Thulium Lazerin Seans Aralıkları Nedir?

Seans aralıkları cilt yapılarına ve cilt sorunlarına göre kişiden kişiye farklılıklar göstermektedir. Genelde yüzeysel lekeler tek bir seansla bile yok edilebilir. Uzmanlar maksimum 4 seans önermektedir. Ortalama 2 haftada bir yapılmalıdır. Hastanın isteğine bağlı olarak lokal anestezi uygulanabilir. Uygulama süresi 20 ila 30 dakika aralığındadır. Uygulama sonrasında hafif kızarıklıklar oluşur fakat 1 saat içinde yok olmaktadır. Hastalar günlük yaşantısına hemen dönebilir.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!