Baby Face Beauty ile Cildinizin Hak Ettiği Güzelliği Verin ! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUBaby Face Beauty ile Cildinizin Hak Ettiği Güzelliği Verin !

Hepimiz cildimizin parlak ve yumuşak olmasını isteriz. Elimizi tenimizde gezdirdiğimizde pürüzler hissetmek birçoğumuzun hoşuna gitmez. Porselen cilt deyince herkesin zihninde aynı görüntü canlanır ve arzulanır. Gençken bu görünümde olmamız olasılığı yüksek bir durumdur. Peki ya yaşlanınca ne olur? Özellikle 30’lu yaşları geride bıraktığınızda cildinizin bu görünüme ulaşması için bakım uygulamalarına başvurmanız gerekir.

Klasik bakım uygulaması sonrası parlaklık kısa bir süre kalır ve sonra geçer. Baby Face uygulaması ise bu parlaklığın kalıcı halini arayanlar için bir çözüm. Bu cilt bakımı highlighter etkisi sağlamakta. Bu uygulama cildin ihtiyacı olan bakımı sunan bir teknoloji harikası. Cildin istenilen katmanına ulaşan bu lazer uygulaması bakımın cildinize derinlemesine işlemesine yardım eder. CDS (cosmeceutical delevery system) ile çalışır. Bu sistemin olmadığı uygulamalarda cilt bakımı tam olarak emmez. Bu yüzden yüzeysel olarak kalır. Peki, nedir bu CDS? CDS bir bakım ürününü lazer kesisi içerisinden uygulamaya yarayan sistemin ismidir. Lazer önce ciltte mikro bir kesi açar ve ardından bakım ürünü cilde iletilir. Bakım ürünleri kişinin cildinin ihtiyacına göre belirlenir. Anesteziye ihtiyaç duymadan uygulama yapmaya başlanır. Sonra da CDS dediğimiz yöntem olan yöntemle lazer serumun geçeceği kanalları açar ve serum cilde aktarılır. Seans sayısı uygulamayı yaptıracak olan kişilerin cilt tiplerine göre değişiklik gösterir. Baby Face Beauty tercihen 4 seans uygulanır. Bu seanslar 7 ila 10 gün aralıklarla uygulanabilir. Uygulama sonrası gündelik hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Çünkü uygulamanın iyileşme dönemi yoktur. Uygulanan bu uygulamanın sonuçlarının etkisi birkaç gün boyunca hissedilir. Ayrıca cildin onarım ve yenilenme süreci devam eder.

Siz de klasik bakım uygulamalarının geçici etkisinden ve parlaklığından çok sıkıldıysanız Baby Face Beauty tam da size göre. Pratik ve kısa sürede uygulanışı ve uzun etkisi ile sizi pişman etmeyecek. Hızla güzelleşmek isteneler için alternatif bir güzellik yöntemi olan Baby Face Beauty, sonuçları ile sizi şaşırtacak. Görmüş olduğunuz sonuçlar, uygulamayı yaptırdığınıza değdiğinin bir sonucu! Sizce de cildinizi bebek görünümüne kavuşturmanın zamanı gelmedi mi?

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.