Arsuz Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUArsuz Lazer Epilasyon’da Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

Kadınlar tarihten bu yana her zaman güzellik için farklı yollar denemiştir. Devrin ve teknolojinin değişmesi ile kadınların güzellik konusunda kullandıkları yöntemler de değişmiştir. İstenmeyen tüyler konusunda yıllarca farklı yöntemler de denense de hiçbiri lazer epilasyon kadar acısız ve kökten çözümlü olamamıştır. Bu yüzden son yıllarda arsuz lazer epilasyon konusunda gittikçe talep artmaktadır. Artan talep ile birlikte lazer epilasyonların uygulama yöntemleri ve sonuçları da farklılık göstermeye başlamaktadır.

Lazer epilasyon konusunda farklı teknikler bulunmaktadır. Bu teknikleri belirleyen en önemli faktör ise kullanılan lazer epilasyon aletinin markasıdır. Tüy şekline göre değişebilen epilasyon markaları en kalın yapılı tüyden en ince yapılı olanına kadar tüm tüyleri yok etme özelliğine sahip lazer epilasyon aletleri üretmektedir. Bu konuda arsuz lazer epilasyon markaları olarak en iyi sonuç veren makinelerden oluşmaktadır. Çünkü lazer epilasyona başlamanın yanında ne şekilde bitirildiği önemli bir konudur. Bazı durumlarda tamamlanan lazer epilasyon sonrasında tekrar tüy yenilemesi olabilmektedir. Tüylerin son derece keskin şekilde yok olmasında kişinin hormonları da etkili olabilmektedir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri de lazer epilasyon yapılacak merkezin profesyonel ve temiz bir hizmet vermesidir. Çünkü her alanda olduğu gibi lazer epilasyon için de temizlik sağlık açısından oldukça ciddi bir önem arz etmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri artık bu konuda uzman kişilerle çalışmaktadır. Arsuz lazer epilasyon ile pek çok kadın kusursuz güzelliğe sahip olurken pek çoğu lazer epilasyon için geç bile kaldığını düşünmektedir. Çünkü lazer epilasyon kadınların en hassas oldukları güzellik konusunda onları çok büyük bir külfetten kurtarmaktadır. Aynı zamanda lazer epilasyon ile kadınlar artık zamanlarının çoğunu daha acısız ve zevkli güzellik yöntemlerinde kullanmaktadır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.