Arsuz Akne İzi Tedavi Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUArsuz Akne İzi Tedavi Merkezi
akne izi

Arsuz Akne İzi Tedavisi

Akne, gençlikten yetişkinliğe geçiş döneminde, özellikle yüzde oluşan yangılı sivilcelere verilen isimdir. Akneler, fiziksel görünümü doğrudan etkilemekte ve hoş bir görüntü oluşturmamaktadır. Bu nedenle de, hemen tüm gençlerin kâbusu olmuştur. Özellikle bazı gençlerde son derece yoğun olarak görülmektedir. Yüzün tamamını kaplayan akneler, kişiyi rahatsız etmektedir. Bilhassa böyle yoğun olduğu hastalarda, akne kalıcı izler bırakmaktadır. Akne izi de, fazlaca rahatsız edici bir görüntü oluşturmaktadır. Aknenin geçmesi, çeşitli ilaç ve kremlerle sağlanabilse de izinin geçmesi oldukça zordur. Bu aşamada, profesyonel bir dokunuş gerekmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde, akne izlerinde kesin tedavi yapılabilmektedir. Akne izi tedavisi, estetik merkezlerinde uygulanmaktadır.

Akne izlerinden tamamen kurtulmak mümkündür. Bunun için, dermaroller akne izi tedavisi yapılmaktadır. Tedavi sonucunda, izler yok olmaktadır. Bu, kesin ve kalıcı bir tedavidir. Bu tedavi, çukurlaşmış izler için yoğun olarak kullanılmaktadır. Tedavi, üzerinde birçok mikro iğnecik olan tekerlek ya da dikdörtgen şeklinde mini tedavi cihazlarının, yüzde gezdirilmesi ile uygulanmaktadır. İğnelerin boyları 0.5 mm ile 2.0 mm arasında olmaktadır. İğnelerin uzunluğu arttıkça, etki gösterdikleri derinlik de artmaktadır. Bu iğnelerle, yüzde yara oluşması hedeflenmektedir. Açılan mikro kanallar sayesinde, derinin kan dolaşımı artar. Açılan bu kanallar 15-20 dakika içerisinde kapanır.

İğnelerin boyları genellikle hastadan hastaya değişiklik göstermektedir. İzler, daha derinlerde olan hastalar için daha uzun iğneler kullanılmaktadır. Her ay bir seans olacak şekilde, 4-6 seansta tedavi sağlanabilmektedir. Seans sayısı da, yine hastanın durumuna göre uzayıp kısalabilmektedir. Bazı hastalarda daha erken sonuç verebilirken, bazılarında bu süre daha da uzayabilmektedir. Arsuz akne izi tedavisi estetik merkezlerinde yapılmaktadır. Tedavi ile ilgili net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.