Antakya Cilt Lekeleri Tedavi Merkezi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAntakya Cilt Lekeleri Tedavi Merkezi
lazer ile leke tedavisi

Antakya’lılar Cilt Lekelerinden Kurtuluyor!

Sıcaklıkların kendini iyice hissettirdiği Antakya’da insanların cilt lekeleri de gittikçe artmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarının direk temas ettiği cildimizde, lekelerin oluşumu da kaçınılmaz hale gelmektedir. Antakya leke tedavi merkezi güneş lekelerine en çok maruz kalan halkımızın bu sorununa son vermek amacıyla artık hizmetinizde.
Leke tedavisi, cilt tipi ve lekelerin yüzeyde mi yoksa derindeki katmanda mı olduğu tespit edildikten sonra uygulanmalıdır. Çünkü tedavinin en önemli amacı, sorunun kökenine inebilmektir. Nedeni bulup, tekrarlanmaması için önlem almaktır. Lekelerin cildin alt tabakalarına ulaşmamış olması halinde cildin üst kısmı acısız ve nazikçe peeling tedavileri ile temizlenebilmektedir. Özellikle kadınlarda yaşından sonra daha sık görülmeye başlayan lekelenmeler, en sık yüz bölgesinde görülmektedir. Lekelerin rengi yaz aylarında daha koyu iken kış aylarında açılabilmektedir. Güneş lekesinin oluşumunun engellenmesi için yaz ve ya kış her mevsim, en az faktör( cilt tipine uygun faktörde) güneş koruyucusu kullanmak önemlidir.

Antakya leke tedavi merkezimizde kullandığımız yöntemlerden bahsetmemiz bu konuda karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Tedavinin mutlaka konusunda uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

• Mezoterapi: Cilt altına küçük miktarlarda antioksidan madde enjekte edilmesi ile uygulanmaktadır. İşlem kesinlikle acısız ve ağrısız olmaktadır.
• Lazerle leke tedavisi: lazerle tedavi edilecek bölgenin bronzlaşmamış olması gerekmektedir. Lazer tedavisi sonucu da mutlaka güneş ışınlarından korunmak, güneş koruyucuları kullanmak önemlidir. Lazer tedavisi sırasında anestezi gerekmez. Ağrısız ve acısız bir işlemdir.
• Oral antioksidan tabletler: Leke tipinize uygunsa ağızdan alınan tabletlerle leke tedaviniz yapılabilmektedir.
• Leke tedavi kremleri: cilt tipiniz ve leke derinliğinize göre uygulanacak bu yöntemle de başarı sağlanabilmektedir.
En başarılı ve kısa sürede, en iyi sonuca ulaşabilmeniz için uzmanlarımızla görüşerek karar verebilirsiniz. Bunun için sizleri Antakya leke tedavi merkezimize davet ediyoruz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.