Ameliyatsız Saten Boyun Germe | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Saten Boyun Germe

Yaş ilerledikçe boyun bölgesinde sarkma görülmesi pek çok kadının ortak problemidir. Peki, boyun sarkması neden olur?

Sarkmanın sebebi için tek bir neden söylemek mümkün olmaz. Bu durum pek çok etkene bağlı olarak gelişir. Bu etkenlerden en önemlisi yaştır. Yaş ilerledikçe deride elastikiyet kaybı meydana gelir ve kollajen üretimi yavaşlar. Dokular yıpranıp zarar gördükçe yeniden onarılması zor bir hale gelir. Bazen boyun sarkmasının nedeni genetiktir. Genetik kodlar nedeni ile meydana gelen boyun sarkması çok genç yaşlarda da ortaya çıkabilir. Boyun sarkmasında rol oynayan diğer etkenler ise düzensiz beslenme ve sağlıksız yaşam tarzıdır. Duruş bozuklukları da boyun sarkmasını tetikler. Örneğin; başını çok fazla öne eğen bireylerde boyun sarkması görülmesi muhtemel bir durumdur.

Bu görüntüden kurtulmak istiyorsanız ameliyatsız saten boyun germe işlemine başvurabilirsiniz. Özellikle ameliyat korkusu olan bireylerin sıkça tercih ettiği bu uygulama cilde enerji iletir ve bu enerji bütün cilt yapısına eşit olarak dağılır. Bu enerji yardımı ile ciltteki kollajen üretimi arttırılır ve cilt kaybettiği elastikiyeti geri kazanır. Uygulama sonrasında hemen fark hissedilmeye başlar. Saten boyun germe uygulaması seanslar halinde yapılır. 4 seans olarak yapılabilir. Bu seanslar 1’er hafta ara ile yapılabilir. Uygulama esnasında enerjiyi ileten başlık boyun bölgesinde gezdirilir. Ayrıca uygulama esnasındaki tek his bu başlığın vücutta geziniyor olmasıdır. Herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez. Bir de sıcaklık hissi oluşacaktır. Bu sıcaklık hissi uygulama sonrası 1 saat devam edecektir. Uygulama son derece güvenlidir. FDA onaylıdır.

Uygulama yapılırken boyun bölgesine ultrason jeli uygulanır. Cihazın ayarları boyun bölgesine göre ayarlanır ve kişinin cilt tipine özel bir ayar yapılır. 18 yaşının üzerindeki hastalara uygulanabilir. Kanserli hastalara uygulanamaz. Kalp pili olanlara da uygulanması doğru değildir. Ayrıca gebelere de yapılmamalıdır.

Bu uygulama yalnızca boyun bölgenizdeki sarkık görünümü toparlamaya yardımcı olmaz. Aynı zamanda bölgede bulunan ince kırışıklıklara da bir çözüm sunar. Cilt daha parlak ve daha genç bir görünüme kavuşur.

Boyun sarkıklarınızdan hoşnut değilseniz ve ameliyattan korkuyorsanız ameliyatsız saten germe uygulaması tam da size göre!

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.