Ameliyatsız Liposuction Nedir? | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Liposuction Nedir?
UltraShape V3 (Ameliyatsız Liposuction)

Ameliyatsız Liposuction Nedir?

Günlük hayatımızda oturup yemek yeme hareketsiz bir yaşam daha kolay ve zahmetsiz olduğu için bu sonucunda yeme miktarı artıp hareket azalınca fazla kilolar göbek, basen ve vücut şekilsizlikleri olarak karşımıza çıkar. Bu yağları eritmek için uzun süre çalışma gerektiren bir durum olduğundan kendimizce şunları söylemeye başlarız; spor yapacak zamanın yok, yürüyecek vakit bulamıyorum, spor salonu beni sıkıyor, haftaya başlarım, gibi sürekli bir bahaneler üretiriz. Oysaki yaş ilerledikçe aleyhimize işleyen zaman içinde sürekli yaşlanırız ve metabolizma yavaşlar. Vücudun zayıf kalması ve sağlıklı olması için sürekli bir ilave çalışmaya ihtiyaç duyar. Bu gerekli çalışmayı yapmazsak kilo alma gerçeğiyle her geçen gün yüzleşmek zorunda kalırız.

Zayıflamak işi de maalesef çok çaba isteyen bir şeydir. Herkes kilo almanın çok kolay olduğundan fakat alınan fazla kiloların ise çok zor kaybedildiğinden şikâyetçidir. Bunun en önemli nedeni insanların iş hayatı, yoğun tempo, yaşam şekli kendine zaman ayıramayışıdır.

Zayıflamak için artık harekete geçmek gerekir. Üstelik zayıflamak yeni teknoloji ile artık çok kolay. En etkili ve kalıcı zayıflama yöntemi liposuction olarak bilinir. Fakat liposuction yönteminin acılı, sancılı, yan etkili, meşakkat dönemi uzun olan bir operasyon olması kendini buna hazır hissetmeyenler için bu liposuction yönteminin etkinliği ve kalıcılığı korunarak artık ameliyatsız liposuction adı verilen Ultrashape V3 cihazı geliştirilmiştir.
UltrashapeV3 (Ameliyatsız Liposuction) Nedir? Cihazının zayıflama etkisi odaklı ultrason ve bi-polar radyofrekans dalgalarının sinerjisi ile ses dalgaları sayesinde yağların kırılması seklindedir. Ses dalgaları kullanılarak geliştirilen birçok cihaz bugün bir çok hastalığın iyileştirilmesi için kullanılmaktadır. Örneğin böbrek taşlarının kırılması, tümör hücrelerinin küçültülmesi, fizik tedavi alanında ses dalgaları teknolojisi kullanılmaktadır. Yine zayıflama alanında ultrashape v3 cihazı da ses dalgalarını kullanarak yağ hücrelerinin parçalanıp sıvılaştırılarak vücut tarafından atılması sağlanmaktadır.

Ultrashape v3 cihazının en önemli avantajı yağ hücrelerini taşıyan yağ hücresi zarlarıyla birlikte geri dönüşümsüz bir şekilde atılmasıdır. Bu demektir ki kırılan yağ zarları vücuttan atıldığında yağlı bölgede kalıcı bir zayıflama sağlanacaktır. Dolayısıyla kilo koruma aşamasında kişi tekrar o bölgesinden eskisi gibi yağlanmayacaktır. Ancak burada unutulmaması gereken en önemli şey; hangi yöntemi uygularsak uygulayalım bu zayıflama hedefi bir süreliğine olmamalı, aksine kilo almamıza neden olan bütün faktörleri yok edip formumuzu korumaya çalışmalıyız.
Ultrashape v3 Bilimsel Olarak Güvenliği ve Etkinliği 550’den fazla hasta üzerinde yapılmış klinik çalışmalarda desteklemiş ve başarısı kanıtlanmıştır. Sistem optik kamerası ile yağ hücrelerini Tek, Tek tespit edip bunları hedefleyerek Odaklı Ultrason ile Parçalar ve bu yağları vücut doğal metabolik süreçte atılımını sağlar.
Yağları yok ettiği esnada Çevre Dokulara, Kan Damarlarına, Sinirlere Hiçbir Zarar Vermediği Bilimsel Olarak Kanıtlanmış FDA Tarafından Bu Çalışmalarda ayrıca Onaylanmıştır.

Cihaza kişinin verileri girilir ve yukarıda bulunan bir kamera vasıtasıyla kişinin yağlı bölgesindeki yağ oranına yani yağ kalınlığına göre sistem kaç atış yapacağına karar verir ve uygular. Kişinin yağ oranına göre seans sayısı değişmekle birlikte bu Uygulamayı Öğlen arası molasında dahi hemen yaptıra bilirsiniz. UltraShape V3 sayesinde cildinizde morarma, hasar, şişme oluşmaz, uygulama yapılan bölgede düzensizlikler, iniş-çıkışlı bir cilt meydana gelmez her 15 günde 1 seans ve toplamda en az 3 seans uygulanması gereklidir. Yine seans süresi kişiye göre değişmekle birlikte 30 dk ile 1 saat- 1,5 saat sürebilmektedir. “gir ve çık” şeklindeki tedavi prosedürü ile bölgesel yağlarınızdan kurtulmak artık çok basit.

Songül DURUR ZEVZİR
Kozmotoloğ ve Medikal Estetisyen

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.