Saten ile Gıdı Sarkması Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Gıdı Giderme

Gıdı Giderme

Gıdı Sarkması nedir?

Bayanlarda ve beylerde zamanla gıdı bölgesinde kiloya bağlı veya cildin yaşlanma etkisi ile ortaya çıkan gıdı sarkmaları estetik açısından oldukça rahatsız edebilmektedir.bazen zayıf olan kişilerde dahi görülen bu sarkmalar yüz bölgesinde belirgin oluşu kişiyi daha yaşlı ,kilolu ve yüz ovalı şeklinin bozuk bir görünüme neden olabilir.

Sık sık kilo alıp verirmisiniz?

EvetHayır

Size konuyla ilgili neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vermemizi ister misiniz?

EvetHayır

Adınız ve Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon Numaranız

Hangi şubemizden hizmet almak istiyorsunuz?

İstanbulAdanaİskenderun

Gıdı Sarkması Nasıl Gider?

Saten ile gıdı bölgesi uygulamaları dünyada bir çok klinik çalışmalar ile kanıtlanmış buna göre etkin bir sistem olan ve dünyada tek olan (Fokuslu Radyofrekans+Ultrason) iki teknolojiyi içinde barındıran bu sistem cilt altında oluşturduğu güvenli termal etki ile kolajen artırımı ile elastikiyetinde güçlenmesi sağlar bunun sonucu gıdı bölgesinde ciddi anlamda toparlanma ile sarkmaları düzeltir bunu sistemi gereği efektif çalışmasında cilt üstünde homajen bir görünüm sağlar , yüz ovalını tekrar şekle sokar bu konuda bir çok klinik çalışması bulunan exilis elite sistemi cildin bir çok bölgesinde olduğu gibi gıdı bölgesinde de başarılı sonuçları bulunmaktadır.

Uygulama kısa sürmekle beraber non invaziv olması sebebiyle işlem acısız,ağrısız,kızarıklık olmadan hızlıca uygulanmaktadır.işlem sonrası güncel yaşamı aksatacak bir durum söz konusu değildir. bayanlarda ve beylerde kişinin ihitiyacına göre seans sayıları oluşmaktadır.

Exilis Elite,in Bilimsel Dayanağı Nedir?

4 seans uygulama yapıldıktan sonra klinik çalışmalar ile 2014 yılında Journal Drugs and Dermatology de yayımlanan bir çalışmada uygulama sonunda kollajen miktarının 3. ayda alınan biyopsiye göre % 152 artış gösterdiği kanıtlanmış olup bu oranda başka bir sistemde güncel olarak bunun üstüne çıkılamamıştır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.