Ameliyatsız Gergin Bir Vücut Mümkün! | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Gergin Bir Vücut Mümkün!

Birçok insanın ortak sorunu; istenmeyen yağlanmalar. Hareketsizlikten ve doğru beslenmemekten kaynaklanan bu yağlanmalar zaman içerisinde kişinin vücudunda bir takım şekilsizliklere de yol açıyor. Kişi görüntüsünden hoşnut olmamaya başlıyor. Spor ve diyet gibi yöntemlere başvuruyor. Fakat başvurduğu bu yöntemlerden bir sonuç alamayınca başka bir şeyler arama ihtiyacı görüyor. Çünkü vücutta tam olarak sıkılaşma görülemiyor.

İşte tam bu noktada devreye ameliyatsız saten vücut germe olarak bilinen Exilis Elite sistemi giriyor. Exilis Elite ameliyatsız olmasına rağmen etkili ve başarılı sonuçlarını gözler önüne sürmektedir. Dolayısı ile başarısı dillerden dillere dolaşmakta ve adından sıkça söz ettirmektedir. Bu sistemin en önemli özelliği yüze başlığı ile cilt sarkmalarına göz çevresi kırışıklıklarına, gözaltı torbalarına, boyun, gıdı sarkmalarına uygulanabilmesi ve bunun yanı sıra değiştirilebilir vücut başlığı ile tüm vücuda rahatça uygulanabilmesidir. Sistem Focuslu Radyo Frekans ve Ultrason teknolojisinin aynı anda efektif olarak uygulanmasına dayalı bir sistemdir. Sistemin bu özelliği ciltte oluşan sarkmaları ve kırışıklıkları farklı cihazlar kullanarak onarmak yerine getirilen bir çözümdür. Tek bir cihazla bir taraftan sıkılaşma sağlanırken bir taraftan da cildin altında bulunan kollajenler uyarılır ve artışı sağlanır. Bu sayede elastin ve bağ dokunun gelişmesine ortam hazırlayan sistem ciltte etkisini katlayarak devam eder. Cildin görüntüsü, diriliği, sağlıklı duruşu ve yapısındaki değişimler gün geçtikçe artarak devam eder. Bu işlem acısız, ağrısız ve konforlu bir uygulamadır. Haftada 1 seans uygulanmak üzere uygulanan kişinin ihtiyacına göre toplam 4 ila 6 seans olarak uygulanabilmektedir. Kişinin sosyal hayatını olumsuz etkilemez yani kişi işlem sonrası günlük yaşamını rahatça devam ettirebilir.

Sistem Amerika, İngiltere, Fransa, İspanya ve Almanya’da yapılan araştırmalar sonucunda 2015-2016 Yıllarında (Wrinkle reduction) Ameliyatsız en iyi (Kırışıklık ve Cilt Germe Onayı) 2015 Cellulite reduction (Selülit Giderme Onayı) 015 Winner of the Best Body Reshaping Procedure (En iyi Vücut İncelme ve Şekillendirme) ödüllerinin sahibi olmuştur.  FDA tarafından onayları bulunur. Bu iki durum ise uygulamayı yaptıracak kişi için son derece önem ve güven arz etmektedir.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.