Ameliyatsız Çözüm; Saten Yüz Germe | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAmeliyatsız Çözüm; Saten Yüz Germe

Ameliyat bazen insanlar için korkutucu bir olay olabilir. Fakat insanların dış görünüşleri ile ilgili değiştirmek istediği bir takım noktalar vardır. Teknolojik ilerlemeler ameliyatsız çözümleri de beraberinde getirmiştir. Teknoloji yaşlanma konusunda da ameliyatsız pek çok çözüm sunmuştur. Bunlardan biri saten yüz germedir.

Yıllar geçtikçe cilt yaşlanır. Kozmetik ürünleri ciltte oluşan bu deformeleri kapatamayacak hale gelir. Gözleriniz etrafında minik çizgilerin, kaz ayaklarının ve dudak üzerinizdeki o ince yarıkların sebebini biliyor musunuz?  İşte kırışıklıkların nedenleri;

Doğal yaşlanma süreçleri

Güneş ışığına aşırı maruz kalma

Çöl gibi sert ve kuru iklim koşulları

Flor

Aktif veya pasif sigara içiciliği

Çevre ve hava kirliliği

Egzoz gazları

Stres

Beslenme yetersizlikleri

Egzersiz yapmama

Konuşurken mimikleri çok kullanma

Aşırı makyaj ile cildin kuruması

Bütün bu nedenler ile oluşan kırışıklıklar, zamanla kişiyi rahatsız etmeye başlar. Özgüvenine zarar verir. Saten yüz germede Radyo Frekans enerjisi ve Ultrasound aynı başlıkla verilir. Kollajen artımı bu yolla sağlanır ve cilde ihtiyacı olan elastikiyet geri kazandırılır. Böylece sıkılığını kaybeden cilt bu sıkılığı geri kazanır, parlaklaşır ve canlanır. Kollajen cildin gençliğinin ana maddesidir. Dolayısıyla kollajen artınca cilt kendini toparlar. Belirttiğimiz gibi bu ameliyattan korkan ya da ameliyat olmak istemeyenler için bir seçenektir. Dolayısıyla herhangi bir kesi ya da dikiş gerektirmez. Makine yardımı ile uygulanır. Bu yüzden de iyileşme süreci olmaz. Hasta seanstan çıktıktan sonra gündelik yaşamına devam edebilir. İşlem tüm yüze ya da bölgesel bir alana yapılabilir. Tüm yüze uygulanacak bir seansın ortalama süresi sadece 45 dakikadır. Seanslar son derece konforlu ve ağrısızdır. Uygulamanın herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Sadece uygulamayı yaptıran kişinin cildinde hafif kızarıklıklar meydana gelebilir. 1 ya da 2 saat sonra da bu kızarıklıklar geçer ve kişi gençleşmiş cildinin tadını çıkarabilir.

Siz de cildinizdeki kırışıklıkların güzelliğinize gölge düşürdüğünü düşünüyorsanız ve ameliyat olmak istemiyor ya da ameliyattan korkuyorsanız, ameliyatsız saten yüz germe tam da size göre. 45 dakikada istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Hemen günlük hayatınıza dönerek yeni cildinizle herkesi şaşırtabilirsiniz.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.