Alın Çizgilerine Dolgu Uygulaması Fiyat | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAlın Çizgilerine Dolgu Uygulaması

Avuç içinde ki çizgilere benzer biçimde olan alın çizgileri kaderimiz gibi olup yaşın ilerlemesine bağlı olarak da artış gösterme eğilimindedir alın çizgileri. Üstelik kaşların yukarı kaldırılması ile alın çizgileri belirgin bir hal alır. Ayrıca cilt kalınlığıda alın çizgilerinin görünür olmasında önemli bir etkendir. Fakat cilt kuruluğu yaşamakta olan veya cilt tipi kuru olan bazı kişilerin kaşlarını yukarı kaldırmasına gerek kalmaksızın alın çizgileri belirgin bir hal kazanmış olabilir. Alın çizgileri için her zaman dolgu uygulaması yapılmasına gerek yoktur. Çünkü, yüzünüz istirahat halindeyken veya hareketsiz durumdayken belirgin olmayan kırışıklıklara ve çizgilere dolgu uygulanmaz. Bu durumlarda uygulanan alın dolgusu uygulamasının ardından istenmeyen tümsek oluşumları görülebilmektedir.

Alın Çizgilieri İçin Dolgu Uygulamasına Uygun Olan Adaylar,

Alın çizgileri için dolgu uygulaması yaptırmaya uygun olan adaylar, mimiklerini oynatmadıkları halde, kaşlarını yukarı kaldırmadıkları ve yüzleri istirahat durumundayken çizgileri ve kırışıklıkları görünür durumda olan kişiler alın dolgu uygulaması yaptırmaya uygun adaylardır. Yalnızca alın hareketleri ile oluşmakta olan çizgilerden rahatsız olan kişiler için dolgu uygulaması uygun değildir ve yüz istirahat durumundayken, kaşlar kalkık durumda değilken çizgiler görünmüyorsa bu durumda önerilecek olan işlem dolgu uygulamasıdır. Dolgu uygulamasının kırışıklık önleyici etkisinden yararlanarak dolgu ihtiyacı uzun bir süre ertelenerek bu bölgede oluşabilecek kırışıklıklara da engel olunabilir. Gözle görülebilir durumda kırışıklıklara sahip olan çoğu kimsenin bu bölge cildi kalın olan kişilerdir ve hatta kırışıklıkların olduğu cilt kalınlığı diğer bölgelere göre çok daha incedir.

Alın Çizgileri İçin Dolgu Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Alın çizgilerine yönelik yapılacak olan dolgu uygulamasında, kırışık hattın içerisine cilt altına iğne yardımı ile Hyalüronik asit enjekte edilmektedir ve yapılan iğnenin acısını hissetmemeniz için, uygulama yapılacak olan bölgelere uyuşturma özelliğine sahip olan kremler sürülür ya da  uyuşturma etkisi gösterecek enjeksiyonlar yapılabilmektedir. Alın çizgileri için dolgu uygulaması yaptıracak olan kişilerin, sorunlarının boyutlarına göre uygulama esnasında uygulanacak olan dolgu miktarı değişiklik gösterebilmektedir. Dolgu uygulamasının etkisi emen gözle görülebilir bir hal alabilir ama uygulama yapılan gün ve ertesi gün şişlik ya da kızarıklık görülebilmesi de olasıdır. Dolgu uygulaması sonrasında en ideal sonuç için üç ile dört gün kadar beklemek gereklidir ve uygulama sonrası ilk kontrol ise bir hafta sonra yapılmaktadır. Hyalüronik asit içermekte olan dolguları her kişi için etkili olma süresi farklılık gösteriyor olsa da uygulama sonrası elde edilen sonuç dokuz ile on sekiz ay arası bir süre kalıcılık sağlamaktadır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.