Akne (Sivilce) Tedavisi | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAkne (Sivilce) Tedavisi

Sayfa altında bulunan uygulama videomuzu izliyebilirsiniz.

HydraFacial HD Bakım İle Akne ve Sivilce Tedavisi Nedir?
Akne ergenlik döneminde başlayıp kimi zaman orta yaşlara kadar devam eden bir cilt problemidir. Kliniklerimizde öncelikle mevcut aknelerin temizliğini Özel bir sisteme sahip olan FDA Onayı bulunan
Medikal bir bakım sistemi ile yapmaktayız bu sistem cilt temizliğini derinlemesine yaparken gözenek içinde bulunan ölü hücreleri basınçlı ve vakumlu bir teknoloji sayesinde bir taraftan temizlerken diğer taraftan gözeneklerin içerisine peelling uygulaması ile cildin yağ dengesini temizler ve sağlar gözeneklerin sıkılaşmasını destekler. Bu işlem sonrasında Mavi LED ile aktif aknelerin (sivilce) kurutulmasını fazla yağ üretiminin azaltılmasını gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar.

Sistemim cilt temizliği ve bakımı hakkında aşağıdaki videoyu izleyin!

HydraFacial HD Uygulaması Cildim İçin Neden İyidir?

HydraFacial, Medikal Bakım düzenli yapılması durumunda kişilerin akne sorunlarında günümüzde kullanılan yan etkileri ağır ilaçlar yerine ciltte kalıcı izler bırakmadan nem dengesini ve cildin PH,nı koruyarak ciltte oluşabilecek diğer sorunlardan korur.
Ciltte oluşan akne ve izlerini ortadan kaldırır.
İşlem sonrası kızarıklık, tahriş, ağrı, acı söz konusu değildir.
Akne Skar izlerinin ciltte oluşması engeller daha uzun süren tedavilerinin önüne geçer .

Cilt sorunlarının ortadan kalkması için önerilen seans sayısı 4 ile 6 olup ciltteki sorunlar giderilip ortaya ışıl ışıl sağlıklı bir cilt çıkması ile bunu koruya bilmek ciltte oluşacak sorunların önüne geçmek cildin nemini ve savunmasını arttırıp yaşlanma karşıtı olarak ihtiyaca göre ayda 1 bir uygulanmasını tavsiye ederiz.

HydraFacial HD Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alın

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.