Agassi Yanak İnceltme

Yanaklarınız dolgun oluşu sizi rahatsız ediyor mu?
Yanaklarınızdaki fazla yağların azaltılması için ameliyatsız bir çözüm mü arıyorsunuz?

Kişiler dengeli beslenmenin dışına çıktığında, yada doğum sonrası alınan kilolarda en çok yüz bölgesinde bir tombullaşma ve yüz simetriğinin daha dairesel bir görünüm olmasından şikayet ederler.

Özellikle günümüzde değişen estetik trendlerinde kilolu görünen bir yüz çevresini artık istemiyorlar aksine çene hattı çizgilerinin belirginleşmesini gıdı bölgesinin azaltılmasını ve elmacık kemiklerin daha belirgin olmasını istemektedirler.

Yanak inceltme işlemi nedir?

Yanak inceltme ”bişektomi” ameliyatına alternatif olarak cerrahi olmadan yanak içinde bir başlık kullanarak fazla yağların azaltılması için uygulanan Agassi aynı zamanda yanak inceltme olarak, ta bilinen kolay ve konforlu bir işlemdir.

Agassi yanak inceltme Nasıl uygulanır?

Bu sistem monopolar bir radyo frekans ile çalışan sağ ve sol tarta yanak içine uzman tarafından masaj şeklide daireler oluşturarak kısa sürede uygulanan bir işlemedir.

Agassi yanak inceltme işlem güvenlimidir?

Bu işlemde kişiye özel tek kullanılmış özel bir balık kullanılmaktadır. Bu başlıklar istenilse de
2. Defa kullanılmaz çünkü Sistem buna izin vermez. Bu nedenle hijyen açısından son derece güvenlidir. Ayrıca ağız içinde uygulama esnasında bir miktar sıcaklık hissi oluşur bu sıcaklık termal etki sağlayıp yanak içinde bulunan yağlı bölgeyi azaltmayı amaçlar.

Uygulama sonrasında morluk, kızarıklık, ağrı şikayeti Olmaz.

Yanak inceltme kaç seans ve işlem süresi nedir?

Agassi ile yanak inceltme İşlemi 2 ile 4 seans olup yaklaşık 20 dakika kadar sürer.
Tedavi iki hafta arayla yaz kış Bayan Erkek yanak inceltmek isteyen uygun adaylara yapıla bilmektedir, Uygulama sonrası kişinin sosyal hayatı engellemez.

Daisy Poliklinik
WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!