Adana Lazer Epilasyon Merkezi ve Fiyatları | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUAdana Lazer Epilasyon’da Öncü Kuruluş
lazer epilasyon

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en acısız yolu olan lazer epilasyon sayesinde özellikle yaz dönemlerini gönül rahatlığı içerisinde geçirebilirsiniz. Bedeninizde sizi rahatsız edecek hiçbir görüntü bırakmayan bu modern yöntem ile hızlı ve sağlıklı şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilmektesiniz. Son derece kalıcı sonuçlar veren bu yöntem sayesinde cildiniz hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Özel teknik ve makineler yardımıyla köklü çözümler sunan Adana lazer epilasyon merkezi sayesinde cildiniz rahat nefes alacaktır.

Lazer epilasyon sisteminde makineler tarafından üretilen lazer ışını cildi zararsız şekilde geçerek tüy diplerinde rengi belirleyen pigmentler tarafından emilmektedir. Kıl kökü tarafından emilen bu enerji ısıya dönüşerek kıl kökünü tahrip etmektedir. Bu şekilde kalıcı bir çözüme ulaşmak mümkündür. Amerikan ilaç ve gıda dairesi tarafından 1999 yılında onaylanan lazer epilasyon yöntemi sayesinde pek çok kadın acılı ve zahmetli tüy sorunlarından kurtulmuştur. Adana lazer epilasyon merkezinde uygulanan lazer epilasyon sonrasında tüyler 3 ile 10 gün içerisinde yeniden çıkmaktadır. Fakat bu yeni çıkan tüylerin kökleri tahrip olmuştur, zaten bir süre sonra dökülen bu tüyler bir daha çıkmayacaktır.

Her geçen gün uygulama şekli ve seans sayıları değişen azer epilasyon yöntemini uygulayan Adana lazer epilasyon olarak en acısız ve modern yöntemler sunulmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken bir başka husus da lazer epilasyon yöntemlerin doğru uygulanmasıdır.

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.