Saten Yüz Germe | Daisy Poliklinik
İstanbul Adana İskenderun
BİLGİ TALEP FORMU
BİLGİ TALEP FORMUSaten Yüz Germe

Saten Yüz Germe

Günümüzde estetik uygulamaların gün geçtikçe gelişmesi ve her seferinde başka bir soruna çözüm bulması nedeniyle oldukça popüler olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Estetik uygulamalar her türlü sorunun çözümünde kullanılsa da tüm sorunların tepesinde olan ve en sık tercih edilen işlemlerden istenen sonuç gençleşmedir. Yaşlanma belirtilerinin ve kırışıklıkların azaltılması ya da yok edilmesini sağlayan birçok uygulama bulunmaktadır. Bunlardan bazıları cerrahi müdahale gerektiren, bazıları ise ameliyatsız olan estetik işlemlerdir.

Saten yüz germe estetik uygulaması da ameliyatsız işlemlerden biridir. Saten yüz germe tedavisi ile yaşlanmanın etkileri yok edilmekte ve kişi herhangi bir kesi olmadan gençleşmektedir. Radyofrekans ve ultrasound enerjilerinin tek bir başlıkta kullanıldığı saten yüz germe yönteminde kollajenin azalmasıyla beraber sıkılığını kaybeden ve sarkan cildin yeniden kollajen üretmesi ve doğal bir süreç olarak kendi kendini yenilemesi sağlanmaktadır.

Saten yüz germe ile ısıyla beraber kollajen liflerinin yapısında değişiklik olmakta ve bu da beraberinde kollajen üretiminin artmasını sağlamaktadır. Kollajen cildin genç görünmesindeki ana maddedir. Bu nedenle kollajenin artmasıyla beraber cilt kendini toparlamakta ve yeniden gençleşerek şaşırtıcı sonuçlara neden olmaktadır. Saten yüz germe tedavisinde herhangi bir cerrahi işlem ya da kesi yoktur. Bu da kişinin günlük yaşantısının sekteye uğramayacağı anlamına gelmektedir.

Saten yüz germe uygulamasında tüm yüz için işlem yapılabilirken bölgesel olarak germe de yapılabilmektedir. Tüm yüz uygulamasında işlem 45 dakika kadar sürmektedir. Ağrısız ve konforlu bir tedavi sitemi olan saten yüz germe ile kişi rahatlıkla kırışıklıklarından kurtulmaktadır. Saten yüz germe tedavisinin ardından hiçbir yan etki ortaya çıkmaz. Sadece ciltte hafif geçici kızarıklıklar görülebilmektedir. Uygulamanın ardından kişinin kendini kısıtlaması gerekmez.

 

Türkiye’de bu alanda öncü olan Daisy farkını keşfedin. Eğitimli uzman kadromuz ve 1995 yılından bu günümüze kadar olan tecrübelerimizden ve deneyimlerimizden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz :
İstanbul : 0 (212) 709 85 35 Cep: 0 (535) 669 40 69
Adana : 0 (322) 459 40 11 Cep: 0 (530) 936 00 44
İskenderun : 0 (326) 613 24 66 Cep: 0 (532) 595 96 51
info@daisypoliklinik.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.